Мистериозна кутија за деца од 6 до 9 години (пол: женски)

Мистериозна кутија за деца од 6 до 9 години (пол: женски)

490 MKD
без ДДВ: 415 MKD
Шифра на производ: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мистериозна кутија 3

За деца од 6 до 9 години

Пол: женски

 

Мистериозната кутија претставува изненадување за вашето дете. Секоја кутија содржи актуелни играчки кои би предизвикале насмевка на неговото лице.

Избегнете ги редовите во продавницата, и дилемата околу тоа која играчка да ја одберете. Оставете го изборот на нас.

Во цената на мистериозната кутија се вклучени и трошоците за превоз.

*Доколку не ги исполниме вашите очекувања, кутијата можете да ја вратите во рок од 3 дена од добивањето и парите ќе Ви бидат вратени во целост.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Makropromet © 2019. UKION SHOPS